انواع کولر گازی

شنبه 5 تير 1395
12:42
زهرا مرزبان

معرفی انواع مختلف کولر گازی

کولر گازی یک دستگاه تهویه مطبوع است که علاوه بر خنک کردن جریان هوا به دلیل دارا بودن فیلتر هوا، تاحدودی ذرات موجود در هوا جذب کرده و موجب تهویه هوا نیز می شود. کولر گازی به طور جامع به چهار دسته تقسیم می شود که در اینجا به آنها می پردازیم.

کولر گازی اسپیت : اسپیلت نوعی کولر گازی است که دارای یک کندانسور ( در محیط خارج نصب می شود) و یک بخش داخلی است. برای نصب این نوع کولر گازی نیاز است تا دیوار را به مقدار کمی سوراخ کنید. نصب اسپیلت کاملا تخصصی است و در صورت عدم نصب صحیح، مصرف انرژی آن افزایش می یابد.

کولر گازی پرتابل : این نوع کولر گازی قابلیت حمل دارد و نصب آن آسان است. از کولر گازی پرتابل در آپارتمان های کوچک و در مکان هایی که نیاز به جابه جایی کولر گازی دارند بیشتر استفاده می شود.

کولر گازی پنجره ای : کاربرد و کارایی کولر گازی پنجره ای تقریبا ترکیبی از کولر گازی قابل حمل و اسپیلت است. این نوع کولر گازی به دلیل اینکه در پنجره نصب می شود، بدین نام شهرت دارد. کولر گازی پنجره ای در خانه های اجاره ای که نباید به دیوار آن آسیب وارد شود، بسیار مناسب است زیرا نیازی به سوراخ کردن دیوار برای نصب آن وجود ندارد.

کولر گازی ایستاده : این نوع کولر گازی دارای استفاده های خاصی است. نیاز به نصب زیادی ندارد و معمولا در محیط های گسترده و وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین توصیه می شود قبل از خرید کولر گازی بسته به نیاز خود کولر گازی مناسب خود را انتخاب کنید.


[ بازدید : 311 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کولر گازی | خرید کولر گازی | اسپیلت | قیمت کولر گازی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]