انتخاب کولر گازی مناسب

شنبه 5 تير 1395
12:41
زهرا مرزبان

انتخاب و خرید کولر گازی مناسب

تمام انواع کولر گازی دارای المنت های طراحی رایجی هستند مانند مکانیزم خنک کنندگی، تعیین مد و همچنین نیازمند برخی از سطوح نصب و راه اندازی هستند. المنت تعیین کننده ای که کولر گازی پرتابل را از سایر انواع کولر گازی ( کولر گازی پنجره ای ، کولر گازی ایستاده و اسپیلت ) جدا می کند، ویژگی قابل حمل بودن آن است. این نوع کولر گازی برای انتقال از اتاقی به اتاق دیگر به منظور راحتی شما طراحی شده اند. برای مثال شما می توانید صبح تا بعد از ظهر از این کولر گازی در آشپزخانه استفاده کنید و در هنگام شب کولر گازی پرتابل را برای خنک کردن اتاق خواب خود به کار ببرید.

با این حال اگر این نوع کولر گازی برای شما مناسب نیست، سایر انواع کولر گازی را بررسی کنید.انواع مختلف کولر گازی در بازار موجود است. اگر ما به دنبال یک راه حل طولانی مدت برای خنک کردن اتاق خود هستید، اسپیلت یک انتخاب مناسب خواهد بود. این نوع کولر گازی بر روی دیوار نصب می شود و در صورت نصب صحیح به خوبی هوا را خنک می کند.

اگر اسپیلت نیز برای شما مناسب نیست می توانید برای خرید کولر گازی به سراغ کولر گازی پنجره ای بروید. این نوع کولر گازی ترکیبی از کارایی کولر گازی پرتابل و اسپیلت است.کولر گازی پنجره ای بر روی قاب پنجره نصب می شود. این نوع کولر گازی در صورتی که تمایل به خنک کردن یک اتاق خاص دارید اما نمی خواهید دیوار را برای نصب کولر گازی سوراخ کنید، یک انتخاب عالی است.


[ بازدید : 301 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کولر گازی | خرید کولر گازی | اسپیلت | قیمت کولر گازی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه
بستن تبلیغات [X]